top of page
about_page2.png

Місія компанії

“Чесність, прозорість та підтримка малого бізнесу, що потерпає від ситуації в країні”

Компанія Everest 30 років є лідером в області ІТ, технологій і побудови великих інфраструктурних проектів. Незважаючи на складну ситуацію ми й надалі робимо свою справу, наші фахівці щодня працюють над реалізацією масштабних проектів.

Юрій Пастухов

Стати першим

01

Ні для кого не секрет, що українська ІТ-індустрія не номер 3 у світі, вона номер 1!

Українці є носіями інтелектуального капіталу, цим ми відрізняємось від інших країн. Завдяки цьому ми можемо досягати вершин, як на території нашої держави, так і за її межами. Тому Everest докладає зусиль, щоб допомогти в розбудові нової економічної моделі - сервісно-орієнтованої SaaS-економіки.

02

Яким чином?

Тільки люди, професіонали своєї справи можуть стати фундаментом для реалізації такої цілі! Тому ми створили хаб, в якому кращі спеціалісти разом з нашою компанією та її досвідом спроможні будувати нові напрямки в області ІТ.

Як це працює?

03

Ми будуємо в Україні розподілену економіку, де найкращі фахівці будуть об’єднані між собою в мережу, яка спроможна створити набагато більше ніж, негнучкі, великі ІТ-компанії. Об’єднавшись в професійну мережу ці люди зможуть дати суттєвий поштовх для розвитку нашої економіки. Тому що кожен із них є спеціалістом, що буде об’єднаний з іншими спільною ідеєю, тому що ці професіонали працюють на себе. Це вільні люди. Ми хочемо об’єднати вільних людей. Ми хочемо об’єднати професіоналів. Ми це робимо: надаємо їм всі наші можливості для того, щоб створити новий фундамент, фундамент SaaS-економіки.

bottom of page