top of page

Гіперконвергентна інфраструктура від DELL :
надійне та ефективне рішення для державних установ

Команди державних установ керують експоненційно великим обсягом даних за межами традиційних центрів обробки даних. Більше ніж будь-коли раніше, а також з таких джерел, як мобільні пристрої, пристрої Інтернету речей (IoT), датчики та програми штучного інтелекту.

Як підвищити безпеку та уникнути технічних затримок і забезпечити швидке прийняття рішень на основі зібраних даних?

Коли часто працюють на периферії, в обмеженому просторі, віддалених та іноді несприятливих умовах щоб це було без шкоди для функціональності чи продуктивності.

article_1.png

Завдання: забезпечити відмовостійкість обладнання в дорозі - здатність підтримувати місії в умовах екстремальних температур, надмірної запиленості або значних рівнів вібрації.

Наприклад, відмовостійке обладнання необхідне для підтримки військових операцій, надання допомоги при стихійних лихах та роботи правоохоронних органів.

Системи також повинні вписуватися в більш обмежений простір, ніж традиційні центри обробки даних - у тимчасових польових офісах, транспортних засобах, літаках і кораблях. У цих віддалених середовищах кінцевий користувач часто є і службою технічної підтримки.

Системи повинні бути "одним клацанням миші" - простими в експлуатації, управлінні та оновленні.

Рішення DELL:

Гіперконвергентна інфраструктура (HCI) пропонує інтегровану технологію серверів/сховищ та забезпечує повне управління життєвим циклом та захист даних на периферії, відтворюючи операційну ефективність традиційного центру обробки даних.

Коли державні органи розглядають варіанти гіперконвергентної інфраструктури, ключовими факторами, які необхідно враховувати, є: сумісність із існуючими середовищами, чи постійно перевіряється рішення і яким чином, а також здатність відповідати унікальним вимогам місії – навколишньому середовищу, форм-фактору, продуктивності та простоті управління.

 

VxRail серії D працює на базі VMware vSAN, побудованої на сервері Dell PowerEdge XR2 малої глибини, високопродуктивному захищеному сервері з прискоренням робочих навантажень та більш швидкою пам'яттю, спеціально розробленому для роботи в умовах обмеженого простору, захищених та жорстких граничних середовищах. Незалежно від того, чи керуєте ви VDI або критично важливими програмами в польових умовах - виконуєте картографування GPS на ходу або аналізуєте дані IoT, VxRail серії D забезпечує переваги гіперконвергентної інфраструктури завдяки рішенню, спеціально створеному для задоволення унікальних потреб державних установ та робочих середовищ.

НОВА ЗАХИЩЕНА ПЛАТФОРМА НАДАЄ ПЕРЕВАГИ VXRAIL HCI У ПРИГРАНИЧНИХ СЕРЕДОВИЩАХ

Нова серія Dell EMC VxRail D — це перший і єдиний захищений пристрій гіперконвергентної інфраструктури, розроблений та оптимізований для VM. Рішення забезпечує просту, гнучку і, що важливо, знайому взаємодію з користувачем і легко інтегрується з існуючою інфраструктурою VMware. Користувачі можуть керувати традиційними та хмарними програмами в єдиній інфраструктурі.

Портативний та високонадійний пристрій VxRail серії D стійкий до температури, випробуваний на удари та вібрацію, сертифікований для роботи на великій висоті та побудований на базі сервера малої глибини.

bottom of page