top of page

Dell PowerProtect Cyber ​​Recovery для AWS

Безпечне загальнодоступне хмарне сховище для критично важливих даних від Ransomware та руйнівних кібератак

КІБЕРАТАКИ – ВОРОГ ОРГАНІЗАЦІЙ, ЯКІ КЕРУЮТЬ ДАНИМИ

Ландшафт кіберзагроз постійно змінюється і продовжує зростати у міру вдосконалення технологій. Нові стратегії атак перейшли від шкідливих програм до цифрового здирства, і ці атаки продовжують розкривати конфіденційні внутрішні дані організації. Сучасна загроза кібератак та важливість збереження конфіденційності, доступності та цілісності даних, особливо для сучасних підприємств, шкіл та організацій, орієнтованих на роботу з даними, вимагають новітніх сучасних рішень та стратегій для захисту життєво важливих даних та систем. Атаки не припиняються і вартість кожного епізоду продовжує зростати. Існує поширена помилкова думка, що об'єктами атак є лише підприємства певних розмірів чи галузей, насправді об'єктами атак є компанії всіх розмірів та всіх галузей. Щоб знизити ризик, викликаний кібератаками, та створити більш стійкий підхід до захисту даних, потрібно модернізувати та автоматизувати стратегії відновлення та забезпечення безперервності роботи організацій та використовувати новітні інтелектуальні інструменти для виявлення та захисту від кіберзагроз.

article_2.png

Рішення:

Dell PowerProtect Cyber ​​Recovery для AWS забезпечує перевірений, сучасний та інтелектуальний захист для ізоляції критично важливих даних та прискорення відновлення даних, що дозволяє швидко відновити нормальну роботу критично важливої інфраструктури.

 

PowerProtect Cyber ​​Recovery for AWS пропонує кілька рівнів захисту для забезпечення стійкості до кібератаків та внутрішніх загроз. Він переміщує критично важливі дані подалі від поверхні атаки, фізично та логічно ізолюючи їх від доступу всередині AWS за допомогою безпечного, автоматизованого операційного повітряного зазору.

На відміну від стандартних хмарних рішень для резервного копіювання, доступ до інтерфейсів управління блокується мережними засобами управління і може вимагати окремих облікових даних та багатофакторної автентифікації для доступу.

Зниження ризиків від кіберзагроз

Автоматизовані робочі процеси забезпечують безпечне переміщення важливих для бізнесу даних до ізольованого середовища в AWS. Легко створюйте політики захисту та відстежуйте потенційні загрози в режимі реального часу за допомогою інтуїтивно зрозумілої панелі користувача. Сховище завжди логічно ізольоване за допомогою операційного повітряного прошарку. Компоненти сховища ніколи не доступні з виробництва, а доступ до сховища – коли повітряний зазор розблокований – вкрай обмежений та захищений у безпечній віртуальній приватній хмарі (VPC). PowerProtect Cyber ​​Recovery виконує синхронізацію даних між виробничими системами та захищеним сховищем, створюючи захищені додаткові копії. У разі кібератаки авторизовані користувачі можуть швидко отримати доступ до даних для відновлення критично важливих систем та відновлення роботи організації.

Інтелектуальний захист для зниження ризиків від кіберзагроз

CyberSense для AWS надає адаптивну аналітику, машинне навчання та інструменти судової експертизи для виявлення, діагностики та прискорення відновлення даних в умовах безпеки сховища Cyber ​​Recovery в AWS. CyberSense повністю інтегрований із PowerProtect Cyber ​​Recovery for AWS. Він відстежує файли та бази даних, щоб визначити, чи відбулася кібератака, аналізуючи цілісність даних. Сканування відбувається безпосередньо на даних в образах резервних копій у сховищі AWS, створюючи точкові спостереження за файлами, базами даних та основною інфраструктурою. Ці спостереження дозволяють CyberSense відстежувати зміни файлів у часі та виявляти навіть найсучасніші типи атак, дозволяючи клієнтам діагностувати, швидко відновлювати та уникати збоїв у роботі у публічній хмарі.

Відновлення та усунення наслідків

PowerProtect Cyber ​​Recovery for AWS пропонує гнучкі можливості відновлення та регенерації для швидкого повернення критично важливих даних у робочий стан та підтримується перевіреними та документованими програмами відновлення. Cyber ​​Recovery for AWS забезпечує відновлення критично важливих даних зі сховища після кібератаки або для процедур тестування відновлення - ви можете повернути дані до корпоративного центру обробки даних, альтернативного або нового VPC або чистого середовища в AWS.

bottom of page